UAZ 452 AMC užitkový

Legendární UAZ-452 se v současnosti vyrábí také v nákladních, či užitkových verzích, kde je osobní prostor oddělen přepážkou od nákladového.


UAZ-3741

Tradice výroby těchto vozů sahá daleko do minulosti, díky terénním vlastnostem je to však těžko překonatelná dodávka. Bez ní se neobejdou nejen obyvatelé daleké tajgy, ale ani firmy v ruských městech, nebo nadšenci z Evropy.

Užitkových variant tohoto vozu jsou desítky, základní model je furgon s označením UAZ-3741. Tento původem vojenský vůz má ve výbavě motor ZMZ-40911 s víebodovým vstřikováním Bosch plnící Euro-5 a nově také pětistupňovou převodovku. Samozřejmostí jsou samonavíjecí bezpečnostní pásy pro oba cestující.

Další oblíbený model je kombi UAZ-3909, které má 7 míst k sezení, sklopný stolek a přídavné samostatné topení. Zadní část automobilu je určena pro převoz nákladu a je přepážkou oddělena od prostoru pro cestující.


UAZ-3909

Někdy je potřeba převážet v terénu větší náklad, proto vznikl automobil UAZ-3303 s valníkovou nástavbou. Jedná se o velice praktickou variantu, která stále nachází uplatnění i v AČR, kde jezdí nové vozy tohoto modelu.


UAZ-3303

Vznikla také verze valníku, která je tvořena pětimístnou dvoukabinou a nákladovým prostorem. Tento vůz nese označení UAZ-39094.


UAZ-39094

 

V nabídce jsou také speciální terénní vozy s nástavbou. Jedná se o Pojízdnou prodejnu, Pekárenský automobil, Víceúčelový vůz, Zásobovací a izotermický.

 

Pojízdná prodejna s označením UAZ-330365-901-04 je vybavena nástavbou z kompozitních panelů a kostry z lisovaných profilů. Lakování pomocné konstrukce a kostry probíhá antikorozními nátěry. Závěsné zadní dveře jsou otvíratelné do úhlu 270°. Výlohové okno pojízdné prodejny je s ochranným krytem otevíratelným do úhlu 85°. Kromě dalších dílů jsou i zámky a panty dveří vyrobeny z pozinkovaného kovu. Pozinkován je z vnitřní strany také plech celé nástavby včetně podlahy. Ve výbavě je také konektor pro připojení k palubní síti. Součástí pracoviště prodavače je skládací židle a stůl. Vnitřní osvětlení 12V.
Pekárenský automobil UAZ-330365-904-04 je výborné zásobovací vozidlo do terénu, například do vysokohorského prostředí. Vůz je vybaven nástavbou z kompozitních panelů a kostry z lisovaných profilů. Lakování pomocné konstrukce a kostry probíhá antikorozními nátěry. Boční dveře v pravé části nástavby jsou otvíratelné do úhlu 180°. Kromě dalších dílů jsou i zámky a panty dveří vyrobeny z pozinkovaného kovu. Pozinkován je z vnitřní strany také plech celé nástavby včetně podlahy. Stropní obložení je provedeno z 5 mm překližky.Vnitřní osvětlení nástavby na 12V. V nástavbě je umístěn konektor pro připojení k palubní síti.
Víceúčelový automobil s dvoukabinou pro 5 cestujících UAZ-390945-901-04 má nástavbu z kompozitních panelů a kostry z lisovaných profilů. Lakování pomocné konstrukce a kostry probíhá antikorozními nátěry. Sklopné zadní dveře jsou otvíratelné do úhlu 85°. Kromě dalších dílů jsou i zámky a panty dveří vyrobeny z pozinkovaného kovu. Vnitřní osvětlení na 12V. Podlaha je tvořena laminátovou překližkou 21 mm s protiskluzovou vrstvou. V nástavbě je umístěn konektor pro připojení k palubní síti.
Zásobovací vůz UAZ-330365-902 lze zakoupit také v modifikaci izotermického vozu s označením UAZ-330365-903. Vůz je vybaven nástavbou z kompozitních panelů a kostry z lisovaných profilů. Lakování pomocné konstrukce a kostry probíhá antikorozními nátěry. Závěsné zadní dveře jsou otvíratelné do úhlu 270°. Kromě dalších dílů jsou i zámky a panty dveří vyrobeny z pozinkovaného kovu. Vnitřní osvětlení nástavby na 12V. V nástavbě je umístěn konektor pro připojení k palubní síti.

 

 

Pro více informací navštivteUAZ.cz

 

 

 
 

provozováno na systému INET-CMS, vyrobil INET-SERVIS.CZ