UAZ 452 AMC osobní

Stejně jako v případě automobilu UAZ 469, i v případě klasické sanity se ukázalo, že je zbytečné vymýšlet stále dokola něco nového pro ten samý účel. Dojet až na konec je potřeba stále, a když to jednou funguje, proč měnit osvědčenou koncepci?

V tomto duchu pokračují v Uljanovsku stále v produkci notoricky známé "Buchanky", a to nejenom v provedení van, ale i jedno a dvoukabiny s užitkovými valníky! Protože i předpisy emisních norem vozidel šly v Rusku kupředu, sanita se dočkala mnohých vylepšení. 

UAZ-2206

Buchanka je dnes k dostání pod označením UAZ-220695 ve verzi minibus. Jde o kompletně modernizované vozidlo, do vínku dostalo motor ZMZ 2.7 16V z UAZu Patriot, vylepšené systémy brzd, řízení a topení. V exteriéru i interiéru se změn odehrálo minimálně, vůz si stále zachoval vzhled retro dodávky. Pokud máte využití pro 1000 kg užitečného zatížení, pro pohon 4x4 s redukcemi, neváhejte se informovat na dostupnost! Nabízíme i přestavbu na obytné, doprovodné či expediční vozidlo!

Pro přestavbu na obytné či expediční vozidlo je nejvhodnější tzv. sanita UAZ-3962. Ta je vybavena sklopnými lavicemi a přípravou pro zavěšení lehátek. Dále lze do výbavy zvolit i sklopné sedátko pro lékařský doprovod.


UAZ-3962

Mezi speciální automobily UAZ-452 v provedení pro převoz osob patří policejní speciály. První z nich je služební vůz s odděleným prostorem pro zadržené UAZ-396255-026. Druhým je vůz pro převoz zadržených UAZ-396255-025.

 

Pokud potřebujete odolné terénní vozidlo pro bezpečnostní složky, je zde možnost úpravy vozů pro podmínky České republiky. Podobné úpravy lze provést pro záchranné a hasičské vozy UAZ.

 

 
 
uaz UAZ GAZ LADA HONKER SPEC

provozováno na systému INET-CMS, vyrobil INET-SERVIS.CZ