SPECTECHNIKA

Každé odvětví průmyslu je specifické ve svých nárocích a požadavcích na používanou technologii i techniku. Některá odvětví méně, některá více. Ať už jde o výrobní linky, roboty na zpracování materiálu, anebo pojízdné stroje a vozidla, téměř vždy jde o malosériovou či zakázkovou výrobu. Především protože Československo patřilo mezi země Východního bloku, bylo mnoho této techniky právě ze Sovětského svazu, anebo dalších zemí Východního bloku. Stejně jako stoupající životní úroveň po změně režimu zapříčinila úpadek mnoha výrobců v ČR, v ostatních zemích Východního bloku se dělo to samé. I v Rusku byly závody, po jejichž zboží byla poptávka příliš malá, zrušeny, avšak v Rusku jich díky extrémně velikému vnitřnímu trhu přežilo nejvíce.

Zajišťujeme podporu pro všechny firmy či osoby, užívající východní techniky. Pokud si nevíte rady s opravami, náhradními díly či náhradou vaší stávající techniky z východu, kontaktujte nás. Stejně tak pokud potřebujete vybavit svůj úsek či podnik drahým speciálním vybavením, zeptejte se nás, jaké možnosti jsou v Rusku! V naprosté většině aplikací je vždy dostupná cenově výhodnější alternativa z východu, která navíc nepodlehla "šetřivé době" a vy za své peníze dostanete pořádný kus železa, který bude sloužit i bez nákladné údržby zajišťované, jak jinak, západní firmou. 

Díky letitým zkušenostem s nákupem a homologacemi vozidel a strojů ze zemích Východního bloku najdeme to pravé vybavení! 

Novinky

KAMAZ days 2014

 Zveme všechny zájemce o ruskou techniku na KAMAZ days 2014. Jedná se o premiéru vozidel KAMAZ v České republice.  Akce se uskuteční 11.-12.9. 2014 u Hradce Králové.

29.8.2014

Zobrazit celou novinku »

Historie - ZIL-112S

ZIL-112 - poslední sportovní automobil moskevské automobilky ZiL. V 50. a 60. letech probíhala ruční výroba sportovních automobilů v několika sovětských továrnách. Vznikaly zajímavé kousky, vyrobené často v jediném kusu.

24.6.2014

Zobrazit celou novinku »
 
spec UAZ GAZ LADA HONKER SPEC

provozováno na systému INET-CMS, vyrobil INET-SERVIS.CZ