Speciální příslušenství

Automobily UAZ jsou povahou čistokrevné offroady, takové, které ve stáji ostatních automobilek hledáte marně. I přes to UAZ nabízí relativně široké možnost příplatkových výbav a úprav, které individualizují vůz ku vkusu a povaze majitele. Ačkoli je dispozici celkem 5 výbavových stupňů, zde možnosti v žádném případě nekončí.  
Máme zkušenosti s požadavky klientů, kteří si své terénní auto potřebují vybavit ku konkrétním požadavkům ať už jejich zaměstnání, anebo zkrátka jen vkusu a potřebě. Dispozici je například:

 

 

 

Pevnostní nárazník:

Pokud svůj UAZ budete používat především v terénu, tento nárazník vám zaručí spolehlivou ochranu proti nechtěným poškozením předku vozidla. Nemusíte se obávat auto "opřít" proti svahu, kde by přední nájezdový úhel již nemusel stačit. Nárazník je pochůzný a je nejpevnějším bodem, za který lze vyprošťovat zapadlé vozidlo. Do pevnostního nárazníku je montován naviják COME UP 4.0 kN. 

 


 

 

 

 

Medvěd blok:

Značkové mechanické zabezpečení proti krádeži je nyní dostupné i pro vozidla UAZ. Vyžadují-li tento systém vaše vnitropodnikové směrnice, podmínky financování, anebo cítíte-li se bezpečněji, pokud je i Váš vůz nadprůměrně zabezpečen, Medvěd blok je určený přímo pro vás. 

Podélné nosiče zavazadel Neumann:

"Hagusy" vyráběné českou společností Neumann byly designovány přímo pro UAZ. Na zakázku vyráběné podélníky rozloží hmotnost zavazadel po celé ploše střechy s důrazem na kotevní místa. Na podélné nosiče mohou být krom obvyklých zahrádek a nosičů na sportovní příslušenství montovány také držáky na žebřík či jinou specializovanou pracovní výbavu. 

Provedení 9 míst:

Vozidlo UAZ je posledním terénním automobilem na trhu České republiky který nový nabízí obsaditelnost 9 míst k sezení. Pokud vozíte pracovníky na místo výkonu práce obtížným terénem, a například kvůli prostorovým omezením nemůžete vézt osazenstvo dvěma automobily, devítimístný UAZ je přesně to, co hledáte. Na sklopných podélně umístěných lavicích v zavazadlovém prostoru najdou místo k sezení další čtyři osoby. Toto rozložení sedadel je vhodné zejména pro lesní a důlní společnosti, dále pak také pro hasičské sbory a další využití. 


 

 

Laminátové nástavby OM Canopies:

 

Společnost OM Canopies, český výrobce laminátových nástaveb, připravila dva modely i pro vozy UAZ 2363 Pickup AMC. Modely MAXIM I a MAXIM II jsou určeny pro zakrytí nákladového prostoru z nejrůznějších důvodů. Nejčastěji jimi bývá snaha skrýt vezený náklad či vybavení proti očím nenechavců, vylepšení aerodinamických parametrů v případě dlouhých cest, anebo prosté zkrášlení vozidla. Střechy OM Canopies nejen že lze lakovat do odstínu vozidla, jsou také zevnitř čalouněné, lze je vybavit okny, včetně toho střešního, osvětlením, zásuvkami pro elektrospotřebiče, anebo například regály řešící uspořádání nákladu! Pro fotografie nástaveb navštivte naši fotogalerii.

 

 

Naviják integrovaný v předním nárazníku:

Pokud čas od času potřebujete automobil k práci, avšak většinou se pohybujete v silničním provozu, jistě vás zaujme následující řešení integrovaného navijáku. Před zloději, stejně jako před (jinými) nečistotami ze silnice a cesty skrytý naviják COME UP 4,0 kN je možné kdykoli aktivovat připojením dálkového ovládání a odklopením poznávací značky, uložené na pantech. Velice elegantní řešení ochrání váš nový naviják před nepřízní počasí a jeho údržba nebude tolik nákladnou a časově náročnou operací. 

 

Přestavba LPG:

Vozy UAZ jsou od roku 2009 nabízeny také s benzínovým agregátem ZMZ (Zavolžský Motorný Závod). Ačkoli je hodnota spotřeby paliva těchto motorů velice přijatelná (13.3 kombinace, 19.0 město, 10.0 dálnice), přestavba u modelů UAZ Van (2206, 3962), případně modelu Hunter na pohon LPG je velmi oblíbenou volbou. Po zástavbě sekvenčně vstřikovaného systému Elpigaz spotřeba nikterak nevzroste! Přestavba na LPG se také nijak neprojeví na dynamice jízdy. 
  

Ačkoli jsou vozidla UAZ na svojí povahu pracovního offroadu nadprůměrně vybavena, není dogmatem, že fabrickou výbavou možnosti vylepšení automobilu končí. Na přání z Vašeho UAZu uděláme automobil dle Vašich představ, a to ať už jde o brutální offroadovou bahno chrlící bestii, anebo o k asfaltu se tisknoucí SUV s interiérem čalouněným ve světlé kůži! Podívejte se do naší fotogalerie, jak daleko sahala fantazie vybraných majitelů UAZu před vámi!

 


 
uaz UAZ GAZ LADA HONKER SPEC

provozováno na systému INET-CMS, vyrobil INET-SERVIS.CZ