UAZ 2363 Pickup AMC

UAZ s uvedením svého provedení Double Cab čekal dlouhou dobu. První zprávy o uvedení se objevily už v roce 2005, konečná podoba vozu se do autosalonů dostala až v roce 2009. Od svého uvedení si ale automobil získal obrovskou popularitu kvůli své velikosti a masivnosti. Pickup této velikosti na trhu chyběl. Vozidlo 2363 Pickup vychází z modelu Patriot, na rozdíl od něj však disponuje prodlouženým rozvorem 3000 mm a zesílenou zadní částí žebřinového šasi. Pickup není nijak zmenšený oproti Patriotu - naopak. A právě to jej odlišuje od konkurence! 

pickup 2363 AMC

Nástavba pickup není integrována v karoserii vozu, ale je samostatně uchycena pružnými silentbloky k šasi vozidla. Toto řešení zvyšuje průjezdnost v terénu - karoserie vozidla nebrání rámu v přizpůsobení se terénu kroucením - nástavba pracuje odděleně od kabiny cestujících. Na první pohled je také poznat, že v Rusku to se zaměřením na práci mysleli vážně. Užitečného zatížení 1000 kilogramů lze většinou u krátkých pickupových nástaveb využít poměrně obtížně. UAZ proto v designu vozu počítal s mimořádně hlubokou vanou pickup. Vozíte-li materiál, topivo, atd., můžete vozidlo naložit mnohem více, UAZe však stále nepřetížíte! 

Pokud naopak potřebujete kvalitní přístup k nákladovému prostoru ze všech stran, díky oddělené koncepci nástavby pickup lze tuto jednoduše sundat, a nahradit ji například hliníkovým valníkem s bočnicemi, regálovou nástavbou pojízdné montážní dílny, skříní, anebo lehkou hydraulickou rukou. U vozidel UAZ nebudete omezeni limity udávanými v kilogramech nebo milimetrech, budete omezeni pouze svojí vlastní fantazií!

Líbí se Vám UAZ a máte obavy, že byste jeho mimořádnou dimenzovanost či terénní prostupnost nevyužili? UAZ je díky svojí příznivé ceně dokonalým "polotovarem" pro auto Vašich snů. Chcete atraktivní lift-kit, kompletní orámování a uzávěrky všech diferenciálů? Anebo raději tolik LCD obrazovek, že si stále nebudete jisti jejich počtem ani po vypršení dvouleté záruky? Společnost AMC Váš nový UAZ upraví ku Vašim představám!

Pro více informací navštivteUAZ.cz

 

 
 

provozováno na systému INET-CMS, vyrobil INET-SERVIS.CZ