UAZ Hunter - poslední možnost nového vozu

UAZ Hunter je jedním z posledních opravdových robustních terénních vozů na Evropském trhu. Již brzy se výroba tohoto automobilu ukončí, proto s nákupem neváhejte.

Každý, kdo někdy zauvažoval nad nákupem automobilu UAZ Hunter, by měl zpozornit. Blíží se konec výroby tohoto legendárního vozu. Již jen poslední měsíce zbývají do ukončení výroby. Cena aktuálně startuje na 331 300 Kč bez DPH v benzínovém provedení automobilu. Diesel ve výbavě Classic vyjde na 394 300 Kč bez DPH.

 

Automobily UAZ 469 se začaly vyrábět v roce 1972, jejich modernizací, vylepšením brzdové soustavy a dalšími úpravami vznikl v polovině 80. let automobil UAZ-3151, v 90. letech přibyla verze s pevnou střechou. 

Od roku 2003 je ve výrobě model Hunter, ten se v drobnostech v průběhu let zlepšoval, a zároveň si zachoval vynikající vlastnosti v terénu. Protože rok 2015 je jeho posledním v sériové výrobě, neváhejte a kontaktujte nás v případě zájmu o tento vůz. V současnosti je možnost vůz koupit s pevnou střechou a ve 4 stupňích výbavy (Classic, Classic Diesel, Victory edition, Victory edition Diesel).Čas běží a jakmile automobilka UAZ vyhlásí konec objednávek, již nebude možnost nový automobil zakoupit. Po 43 letech se ukončí celý proces výroby klasického, původně vojenského UAZu. I nadále však bude možnost zakoupit nové vozy UAZ 452 (Buchanka).

17.8.2015
Zpět na stranu Novinky

 
uaz UAZ GAZ LADA HONKER SPEC

provozováno na systému INET-CMS, vyrobil INET-SERVIS.CZ