Ruské automobily na mezinárodní výstavě

Před měsícem jste mohli potkat automobily UAZ, Lada, GAZ a KAMAZ na mezinárodní výstavě NATURA VIVA v Lysé nad Labem. Jednalo se o naprosto unikátní záležitost v Evropě, kde bylo možné vidět celý průřez z naší nabídky.

Náš stánek byl na výstavě velice oblíbený a poutal z celé výstavy nejvíce pozornosti. Na výstavě byly i konkurenční automobily, u jejichž stánků však bylo poloprázdno. Všechny zaujaly opravdové vozy do terénu, ne jejich napodobeniny.

Výstava se koná v Lysé nad Labem každoročně, letos se však konal 25. ročník, který byl pojat mezinárodně, tomu odpovídalo i množství návštěvníků, které se vyšplhalo na několik desetitisíců. Za 6 výstavních dnů jsme zaznamenali veliký zájem o naše automobily, včetně několika prodaných vozů přímo na výstavě a mnoha objednávek.

Mezi nejpopulárnějšími modely značky UAZ patřil model UAZ Hunter, UAZ 2206 a UAZ Patriot. Mnoho lidí projevilo o vozy zájem, protože v dnešní době málokterá automobilka nabízí opravdový vůz do terénu. A protože tato výstava byla zaměřena na myslivce, lesníky, včelaře, zahrádkáře a další příznivce přírody, vozy z naší nabídky byly středem pozornosti. 

Za značku Lada jsme vystavovali automobil Lada Niva Urban, který zaujal mnoho zájemců, překvapil modernizovaným vzhledem a bohatou výbavou. Mnoho zájemců zaujala nabídka dalších vozidel Lada, především pětidvéřová Niva 2131 a všechny typy Pickupů vycházejících z legendární Nivy.

Z užitkových vozidel jsme se rozhodli představit naší novinku, automobily značky KAMAZ. Na výstavě bylo vystaveno terénní provedení na původně vojenském podvozku 4x4. Vedle KAMAZu 43502 parkoval terénní GAZ Sobol, s pohonem 4x4.

 

23.6.2015
Zpět na stranu Novinky

 
uaz UAZ GAZ LADA HONKER SPEC

provozováno na systému INET-CMS, vyrobil INET-SERVIS.CZ