UAZ Hunter Victory edition

V letošním roce se chystá ukončení výroby několika legendárních automobilů. Vedle vozu Land Rover Defender bude na konci roku ukončena výroba vozu UAZ Hunter - vylepšeného legendárního vozu UAZ 469.

 

Protože se blíží také výročí 70 let od konce 2. světové války, připravila automobilka UAZ limitovanou edici UAZ Hunter Victory edition (UAZ Hunter Pobědnaja serija). 

V této edici je vůz UAZ Hunter lakován do khaki barvy, disky kol jsou lakovány do černé barvy. Disky jsou obuty do pneumatik Contyre Expedition 225/75 R16.

Na boku karoserie je stylizovaný nápis Maestro, stejný jako u letadla z válečného filmu "V boj idut odni stariki", odehrávajícího se v prostředí stíhacích pilotů.

Automobil je vybaven také ochranným ocelovým plechem, který chrání tyče řízení.

A jako bonus lze v automobilu objevit také suvenýry, připomínající vojenský původ automobilů UAZ. Patří mezi ně polní batoh "Měšok", vojenská celta, sekyra, typický ruský vojenský ešus a příbor.

Pokuď vás zaujala limitovaná rozlučková edice automobilu UAZ Hunter, objednejte ji u nás. Množství vozidel je omezené a velice žádané.

23.3.2015
Zpět na stranu Novinky

 
uaz UAZ GAZ LADA HONKER SPEC

provozováno na systému INET-CMS, vyrobil INET-SERVIS.CZ