Nová série Trophy

Automobilka UAZ představila novou speciální sérii vozů s názvem Trophy, což je v překladu Trofej. Je tedy určena především milovníkům terénu, rybářům, lovcům. 

Speciální série Trophy zahrnuje všechny základní modely značky UAZ. Jedním z nejoblíbenějších je UAZ Patriot, dále UAZ Pickup, UAZ Hunter a UAZ 3909, což je klasický UAZ 452 Buchanka.

Všechny vozy mají jedno společné. Tím je barva, která je šedohnědá Rushmore,  je to metalický odstín. Jen pro sérii Trophy lze tuto barvu objednat. Všechny vozy mají navíc masku lakovanou do této nové barvy.

Patriot a Pickup mají čalounění interiéru v kombinaci tkaniny a kůže. Patriot má také speciální  lité disky s terénní pneumatikou Maxxis Bravo AT 245/70 R16. Dostal navíc spoiler s přídavným brzdovým světlem. Rezerva je v novém plastovém obalu s nápisem Patriot. Podvozek je navíc chráněn speciální výztuhou.

Pickup kromě zajímavého interiéru s nápisem Trophy překvapí také ochranným rámem v nákladovém prostoru, lakovaném do černé barvy. Zvětšena byla u obou modelů zpětná zrcátka.

UAZ Hunter Trophy s pevnou střechou se od klasického Huntera Hard top liší dvoudílnými 5. dveřmi, jednotlivé díly se vyklápí nahoru a dolu. Tento vůz je nabízen jak s naftovým, tak benzínovým motorem. I Hunter má navíc chráněn podvozek, úpravou prošlo zadní tažné oko, pneu na litých discích je typu Contyre Expedition 225/75 R16.

Do série byl zařazen také automobil UAZ 3909, který je vyveden do metalické barvy Muréna (podobnou můžete znát z pětidvéřové Nivy). Kromě nových pneumatik Contyre Expedition 225/75 R16 a ochrany podvozku je uvnitř vozu zabudován měnič 12/220V s výkonem 400 W, najdete zde také stůl, žebřík a expediční střešní nosič.

6.10.2013
Zpět na stranu Novinky

 
uaz UAZ GAZ LADA HONKER SPEC

provozováno na systému INET-CMS, vyrobil INET-SERVIS.CZ