Trochu jiný Honker

 Každý automobil lze nechat v původním stavu, nebo radikálně vylepšit, upravit. V případě tohoto Honkeru platí druhá možnost.

V areálu Čertovy rybníky, zaměřeném na soukromý rybolov a odlov zvěře, pomáhá při organizování akcí také polský automobil Honker. Tento vůz si majitelé upravili dle svých představ.

Při pohledu zvenku, vypadá vůz původně, až na černou barvu použitou na některých částech karoserie.  Když se však podíváme dovnitř, je to úplně jiný vůz než polský terénní a vojenský Honker.

Nejspíš první, co uslyšíte, bude hlasitá hudba. Reproduktory jsou totiž na každé volné ploše ve voze. A kde nejsou reproduktory, je nějaká elektronika. Okamžitě si každý všimne LCD obrazovky, sloužící k ovládání hudby, rádia atd. Dalo by se říci, palubní počítač.

Tím to teprve začíná. Mezi podélnými lavicemi je subwoofer, tedy soustava určená pro přenos zvuku nízkých kmitočtů. Za jinou sedačkou je umístěn DVD/CD měnič.

Nad cestujícími, sedícími na zadních lavicích, je nenápadně ukryt DVD přehrávač. U něj lze jednoduše odklopit kryt a ve voze je domácí kino i s kvalitním ozvučením.

Aby byla hudba kvalitní, je ve voze také zesilovač a nechybí digitální ukazatel napětí, umístěný v palubní desce. Změn se dočkaly také pedály a hlavice řadicí páky. Čalounění středového panelu a sedaček je také nadstandartní.

Jak je vidět, i z na první pohled obyčejného terénního vozu jde udělat naprosto odlišný vůz. Další fotografie najdete v novém albu vozu Honker 42 Hardtop.

30.9.2013
Zpět na stranu Novinky

 
honker UAZ GAZ LADA HONKER SPEC

provozováno na systému INET-CMS, vyrobil INET-SERVIS.CZ