Speciální automobily - jarní novinky

Na konec patnáctého týdne jsme pro naše příznivce připravili nejenom nové fotogalerie s vozy, které jsme dodali klientům. Nyní do sortimentu MADE IN RUSSIA přibyl pancířovaný automobil.

Jmenuje se Laura a jde o lehké pancéřované vozidlo, postavené na základě modelu UAZ 2360. Výrobce nabízí několik tříd balistické odolnosti, naftové i benzínové motory a jak je u východních strojů běžné, velice příznivou cenu. Více obrázků najdete ve fotogalerii.   V kategorii GAZ přibyla nová fotogalerie. Jde o obrázky nákladního GAZu Valdaj, a to rovnou v nejdelší verzi rozvoru. Automobil byl v minulosti dodán klientovi pro silniční dopravu, jde o vozidlo ve verzi 4x2. Více obrázků najdete zde.

Pro četné příznivce UAZu Hunter jsme přidali fotogalerii výročního modelu. Zákulisní informací je, že tento není posledním dodaným. Zahraniční klient objednal limitovanou edici Hunteru, ale pozor - v turbodieselovém provedení a zelené khaki barvě. My si můžeme pouze povzdychnout, že opět neskončí v České republice. Za tři měsíce, což je dodací doba omezené edice UAZu Hunter se můžete těšit na fotografie!

12.4.2012
Zpět na stranu Novinky

 
uaz UAZ GAZ LADA HONKER SPEC

provozováno na systému INET-CMS, vyrobil INET-SERVIS.CZ