Užitkové Honkery

Většina z vás zná Honker jako devítimístný speciál pro převoz osob do těžkého terénu. Fabrika DZT v Lublině však nabízí i nákladní verzi Honker 54, disponující větším užitečným zatížením a ...

... delším rozvorem. Model Honker 54 byl již v ČR klientům mnohkrát dodán, a to jako sklápěč či valník. Na přání je však možno postavit například obytný terénní speciál, anebo nosič zvláštního příslušenství dle vaší potřeby.   


 Základem řady Honker 54 je dvoumístné šasi. Automobil nabízí volitelně uzávěrku, ale i klimatizaci. Stejně jako řada 42, i řada 54 je vybavována přídavnými převodovkami KIA, které se nachází i v UAZech. Přední pohon Honkeru 54 je připojitelný. Ilustrační fotografie modelu Honker chassis najdete ZDE.Ačkoli je možné šasi Honkeru vybavit jakoukoli nástavbou, nejčastěji jsou pochopitelně dodávány valníky, jejichž užitečné zatížení je standardně přes 1200 kg. Fotogalerii vzorových obrázků Honkeru s valníkem najdete TADY.

V případě sklápěčů je užitečné zatížení o něco nižší, a to o hmotnost hydraulického zařízení a mechanizmu sklápěče. Konkrétní zatížení se odvíjí od výšky bočnic, od použitého hydročerpadla, zda je volen pohon sklápěče elektrohydraulickým či kardanem hnaným čerpadlem, atd. Jste-li ochotni uvažovat o tom, že nahradíte své stávající valníky terénními Honkery, nechte si od našich prodejců ocenit konktétní řešení pro Vaši firmu. 


Fotogalerie Honker 54 skápěč
Fotogalerie Honker 54 valník
Fotogalerie Honker 54 chassis

18.11.2011
Zpět na stranu Novinky

 
honker UAZ GAZ LADA HONKER SPEC

provozováno na systému INET-CMS, vyrobil INET-SERVIS.CZ