Niva v Anglii

O lety prověřených kvalitách Lady Niva se není třeba hádat, a to zejména v dnešní době, kdy je více a více jasné, že jednoduchý "teréňák" je nenahraditelný. Britský AUTOCAR otestoval třídveřovou Nivu. Nutno poznamenat, že klasický offroad z Ruska si vedl velice dobře. 

Test se nesl v duchu popisu dnes již sem tam vtipně působících, avšak stále praktických a funkčních parametrech a vlastnostech Nivy. Celý článek naleznete ZDE, anebo jej navštivte kliknutím na obrázek níže.Pro vás všechny, kdo nevládnete angličtinou si dovolujeme přeložit poslední dva odstavce - závěr testu:

 "Niva nemá prakticky žádnou konkurenci. Fiat Panda 4x4 je za stejné peníze, není ale tak robustní a může zvládnout pouze náročené rozvážky pošty ve Skotsku. 
 Ostatní "drsné" off-roady jsou potom příliš drahé na to, aby šly "zneužívat" pro stejné účely. Většina jich sice nabízí volitelnou Bluetooth konektivitu, nikoli však sněžný pluh. Také předpokládám, že pouze s málem z nich dostanete příručku, která říká, že automobil je schopen pracovat v teplotách od -40 do +45 stupňů Celsia. "


Nyní je nutno si uvědomit, že touha Angličanů po levném pracovním poctivém autě je zjevně obrovská - Niva se ve Velké Británii prodává s volantem na levé straně! U nás v MADE IN RUSSIA se ptáme, proč se tak děje? Není Anglie náhodou domovem z hliníku karosované pracovní terénní legendy? Nakonec už jen dodáme, že v Anglii zatím neznají pětidveřovou Nivu, natož UAZ!

31.10.2011
Zpět na stranu Novinky

 
lada UAZ GAZ LADA HONKER SPEC

provozováno na systému INET-CMS, vyrobil INET-SERVIS.CZ