Výroční Patriot i do EU!

Před časem jsme vám v této aktualitě informovali o dostupnosti limitované edice 70ti kusů modelu UAZ Hunter. Již jsme však  neupozornili na výroční, kusově omezenou edici modelu 3163 Patriot. Nebyl totiž důvod - pro export EU byla tato edice zakázána. Dnes však exportní oddělení uvolnilo informaci, že 20 kusů těchto ultimátních terénních automobilů nakonec bylo uvolněno i pro evropské trhy. 

Stejně jako v případě limitované serie Hunter, i v případě Patriotu nový majitel dostane prvky výbavy, ke kterým by se v případě nákupu běžného produkčního kusu nedostal. Zde je seznam změn: 

-  Speciální edice kol z lehkých slitin, kerými bude vybavena pouze edice Patriot 70 let. Pneu 245/75R16.
- Tmavě šedý metalický odstín "QUARTZ", dostupný opět pouze pro limitovanou edici Patriot 70 let. 
- Plastové doplňky a prahové rámy lakovány do odstínu karoserie.
- Obložení interiéru v provedení látka-kůže
- Logo UAZ Patriot vyšito do sedaček, přední pár sedadel je vyhřívaný.
- Zlaté emblémy
- Parkovací asistent
 - Spoiler s integrovaným brzdovým světlem, originální UAZ
- Emblémy "70" označující omezenou edici

Pokud máte o limitovanou edici vozidla zájem, ozvěte se co nejrychleji našim prodejcům. Objednávky na omezenou sérii modelu Patriot jsou přijímány pouze do 20. října 2011!Zatímco u nás v ČR se 70 let UAZu slavilo komorně ve firemním kolektivu MADE IN RUSSIA + osazenstvo AUTO MAX CZECH, a to za přítomnosti akordeonů a tradičního čirého alkoholu, v Rusku vzal UAZ oslavy vážně. Zástupci dealerů, flotilových zákazníků, managementu fabriky a významní investoři byli sezváni do areálu "Off-road Adventure Parku" na Baikalu na pravou terénní expedici. Denně bylo najeto 700 km, z čehož 500 bylo v těžkém terénu. Partneři automobilky si tak na vlastní kůži vyzkoušeli schopnosti automobilu, který prodávají. Níže je několik obrázků z této akce. 
13.10.2011
Zpět na stranu Novinky

 
uaz UAZ GAZ LADA HONKER SPEC

provozováno na systému INET-CMS, vyrobil INET-SERVIS.CZ