Modely značky UAZ

Automobilový výrobce, sídlící v Uljanovsku od dob modelu 469 a "Buchanky" ušel hezký kus cesty. Základ jeho produkce tvoří modelová řada Patriot, spolu s řadou Hunter, jež vychází z vojenského modelu 469. 
Řada Patriot začíná stejnojmenným modelem typu SUV. Ten je dispozici ve dvou základních rozvorech, 2760 mm a 2400 mm. Delší prostornější verze pojme až 9 cestujících, kratší vyniká obratností v terénu. 

 V roce 2009 byla řada Patriot rozšířena i o model 2363 PICK UP. Vozidla typu pickup se těší v našich krajích větší a větší oblibě. Českému zákazníkovi chvíli trvalo, než se vymanil z okovů všudypřítomných lehkých přívěsných vozíků, a naučil se přejít na pickupy. Model 2363 pojme pohodlně 5 cestujících, a přitom stále můžete naložit až jednu tunu nákladu na korbu!Posledním zástupcem řady Patriot je dvoumístný model 2360 typu single cab, jejíž šasi lze vybavit jakoukoli rozměrově vyhovující nástavbou. Vůz lze pořídit již osazen železným valníkem, prachotěsnou, anebo dokonce izotermickou skříní. 


Patříte-li mezi příznivce "železa, gumy a skla", berte na vědomí, že klasický model 469 je opět v produkci! V roce 2010 zařadila Uljanovská fabrika model 469 zpět do programu, samozřejmě s náležitými vylepšeními. Nové motory a převodovky dodaly vozům dynamičtější jízdní vlastnosti, nové kotoučové brzdy vpředu a bubnové vzadu ještě více přidali na pocitu, že už přeci jen neřídíte veterán. Modernizované systémy topení, stěračů, nové kliky a zámky, zrcátka, atd. zvyšují komfort jízdy, to vše při zachování klasického retro vzhledu ruského terénního speciálů. UAZ 469 je poslední klasickou terénní legendou, která nepodlehla moderní době!
 
uaz UAZ GAZ LADA HONKER SPEC

provozováno na systému INET-CMS, vyrobil INET-SERVIS.CZ