HONKER

HONKER je univerzálním terénním přepravním prostředkem pro organizace i osoby, které pracují v extrémních terénních podmínkách. Využijí ho zejména vojáci, policisté, hasiči, pohraničníci,stejně tak jako správci sítí nebo lesní či důlní společnosti. Je to spolehlivý vůz, který dodá jistotu v drsných a obtížných situacích nebo na těžko dosažitelných místech. HONKER je autem pro náročné, pro jedince, kteří mají rádi výzvy a kteří se v terénu rádi dostanou dále než ostatní. 
HONKER je úplně jiný, než cokoli, co se na silnici vyskytuje. Nenechte se zmást vzhledem krabice od bot, křížené s obrněným transportérem! HONKER je na silnici velice dobře ovladatelný a ve výkonových či výbavových paketech Hardcross z něj lze postavit SUV, které konkurenci zkrátka nenajde!

POZOR, HONKER již není ve výrobním programu pro Evropský trh, v současnosti nelze vozidlo zakoupit.

Novinky

Trochu jiný Honker

 Každý automobil lze nechat v původním stavu, nebo radikálně vylepšit, upravit. V případě tohoto Honkeru platí druhá možnost.

1.10.2013

Zobrazit celou novinku »

Novinky v MIRu

Začátek března se nesl ve znamení nových vozidel značek UAZ a GAZ, dodaných klientům. Také pro vás máme novinku se značkou Honker na kapotě! 

9.3.2012

Zobrazit celou novinku »
 
honker UAZ GAZ LADA HONKER SPEC

provozováno na systému INET-CMS, vyrobil INET-SERVIS.CZ