GAZelle 27057 Van 4x4

Po terénním valníku 33027 je provedené 4x4 VAN nejoblíbenější. Důvodem je, že tento automobil nemá na našem trhu mezi novými auty absolutně žádnou konkurenci! A pokud si něco dalšího říká terénní dodávka, jde buď o past na zákazníka v podobě vanu se samonosnou karoserií a technikou z osobáku, anebo začíná s cenou o 1 milion výše.

Pouze v Rusku bylo možné začít masově vyrábět 4x4 dodávkové auto na šasi, osazeným dvěmi tuhými nápravami na listových perech. Tuto koncepci lze běžně pozorovat pouze na nákladních autech, GAZelle však bezkonkurenční odolnost a trvanlivost přináší i majitelům řidičáku skupiny B, v kategorii do 3.5 tuny! Na první pohled ohromující světlost a dospělé rozměry předurčují tento automobil k pracovnímu využití, avšak to není jediné. 

Nebyli byste první, kteří si GAZellu 27057 zvolili jako auto na expedice a dovolené do těžko přístupných oblastí s nepříliš rozvinutou servisní sítí! Jednoduchost a snadná opravitelnost jsou pouze dalšími devizami GAZelly VAN 4x4. Bezkonkurenční variabilita a počet nejrůznějších vestaveb a řešení výbav jsou důvodem, proč toto auto volilo stovky firem po celé ČR jako řešení pojízdné dílny, servisního a zásahového vozidla, měřícího vozu, atd. 


 

GAZelle 27057 v sobě zkrátka snoubí všechny parametry dodávky a terénního auta, které Vás vždy motivovali k výběru jednoho či druhého. Dnes už nemusíte dělat kompromisy!

 




 

provozováno na systému INET-CMS, vyrobil INET-SERVIS.CZ