GAZelle 2705 Van 4x2

Základní verze GAZelle v provedení VAN je volitelně tří, sedmi, anebo devítimístná. V prvním případě je pro váš náklad dispozici nákladový prostor 2 x 3 metry, v případě druhém 2 x 2,4 m. V případě devítimístného speciálu je pro dostupných pro náklad stále velmi štědrých 2 x 1 metr ložného prostoru. Provedení 2705 bývá využíváno nejčastěji pro rozvoz zboží, k této službě bývá auto nejčastěji dovybavováno laminátovou zvýšenou střechou. 
Dvoumontáž na zadní nápravě je vzhledem k nabízenému vysokému užitečnému zatížení až 1350 kg standardem, avšak na přání lze pomocí speciálně vyvinutých disků GAZellu konvertovat na jednomontáž. 
Řidiči dává GAZ na výběr ze dvou provedené interiéru. Základní klasický interiér je vhodný do náročného provozu a tam, kde je krása až na místě posledním. Naopak modernizovaný interiér, nabízející krom kvalitních materiálů i pokročilé prvky výbavy, jako například elektrická okna nebo digitální klimatizaci, jistě potěší oko každého, kdo se se spartánskou náturou ruského poctivého lehkého náklaďáku smiřuje těžko. Díky své variabilitě se GAZella přizpůsobí každému využití, každé firmě, každému jedinci!

 

provozováno na systému INET-CMS, vyrobil INET-SERVIS.CZ