GAZelle 3302 Single Cab 4x2

Základem modelové řady GAZelle s pohonem 4x2 je model 3302. Jde o vůz s prostornou třímístnou kabinou tipu single cab, uloženou na poctivém žebřinovém rámu. I když model 3302 nedisponuje pohonem čtyř kol, masivní podvozek nezapře svůj původ v ruské technice. Přední i zadní nápravy jsou tuhé, uložené na listových perech. Ty lze v případě potřeby vyztužit, a zvýšit tak GAZelle užitečné zatížení. Informujte se na tyto nadstandardní možnosti v kontaktech!

 Vozy 3302 jsou nejčastěji voleny jako nosiče valníkových a sklápěcích nástaveb, v poslední době se rozmáhají lehké nosiče kontejnerů. Díky zachování celkové hmotnosti 3.5 t lze GAZellu stále užívat i tam, kam mají ostatní nákladní automobily vjezd zakázán. Celý systém kontejnerové nástavby váží totiž pouze 390 kg! Díky tomu Vám pro náklad zbývá stále více než jedna tuna. 

Pokud vás zaujal model 3302 a pokud se pohybujete ve špatně dostupných oblastech, anebo zkrátka už nikdy nechcete zůstat "viset" na rozbahněné louce, informujte se i ohledně modelu 33027, který disponuje pohonem 4x4.
 

provozováno na systému INET-CMS, vyrobil INET-SERVIS.CZ