Bobr

Speciálem, který si už na české silnice, cesty a dokonce vodní hladinu již cestu našel jen GAZ 3409 Bobr.  Vozidlo bylo vyvinuto jako vozidlo do sypkých terénů pro potřeby dopravy osob a nákladu na nepřístupná místa. Typickým zákazníkem jsou například geologické, těžební, vyměřovací společnosti, firmy spravující energetické trasy, nebo třeba záchranné sbory.

Bobr je schopen provozu na souši, k tomu mu dopomáhají ocelové pásy s gumovou styčnou plochou. Vozidlo je schopno se na nich otočit i na místě, maximální rychlost je 65 km/h. Bobr je konstruovaný i pro plavání. Na vodě se pohybuje rychlostí 6 km/h. 

Interiér nabízí celkem 8 míst k sezení, užitečné zatížení 600 kg a k tomu je možné vléci přívěs o hmotnosti až 1600 kg. Vůz může být vybaven i navijákem o síle 9 kN. Pro pohon vozidla slouží turbodieselový agregát Steyr o výkonu 81 kW / 250 Nm. Volitelně může být vůz dodán s benzínovým motorem a pohonem na stlačený plyn, což u pracovního pásáku zásadním způsobem šetří náklady.

Bobr je opravdovým univerzálem, který se nezastaví před žádnou prací, žádnou službou. Pokud cítíte, že jakýkoliv automobil pro Vaše využití neposkytují dostatek trakce, informujte se na pásový Bobr u našich prodejců!
 
spec UAZ GAZ LADA HONKER SPEC

provozováno na systému INET-CMS, vyrobil INET-SERVIS.CZ