GAZ 33081 Vepr

Speciální vozidlo GAZ 33081 Vepr je postaveno na základě řady 3308 Sadko. Sami si tento výjimečný automobil zařaďte sami, jeho kategorie totiž neexistuje. "Vepr" by šel nejlépe charakterizovat jako pracovní nákladní automobil s karoserií pro dopravu osob. Anebo ještě lépe jako SUV pro pořádné chlapy! Ale nebojte, v nabídce je i provedení 3309 Double Cab pickup!

Automobil spadá do kategorie Nákladní automobil do 4.5 tuny. Jeho obrovská karoserie skýtá volitelně dostatek prostoru pro 9 až 11 členů posádky. Volitelně je dostupné provedení 5 míst a 1,5 tuny nákladu. Tomu se říká auto pro všechno!
Že Vepr není žádná hračka dokazuje také výbava vozidla. Automobil může být dodán s mechanickým navijákem hnaným kardanem, nezávislým topením a ventilací určenou pro statickou službu vozidla (setrvání delší dobu na místě měření, výzkum, pozorování, bydlení). Dostupné jsou i únikové otvory v případě napadení vozidla, či jeho převržení. 

Je na Vás, zda preferujete nezničitelný ruský stabilní diesel, anebo moderní a výkonný agregát Iveco EURO5 o kroutícím momentu 400, 570 nebo až 950 Nm! Vepr je připraven jet s vámi na konec světa, spolehlivě pracuje za nízkých, či naopak příliš vysokých teplot, v extrémní nadmořské výšce a především v jakémkoli terénu!

 

Ačkoli je Vepr bezkonkurenčně nejzajímavějším provedením řady GAZ 3308, věnujte prosím pozornost i modelům Sadko a Jeger. Jde o provedení třímístná jednokabina (Sadko) a sedmimístná dvoukabina (Jeger). Pokud potřebujete řádně dimenzovaný základ pro vaše doprovodné vozidlo, pojízdnou dílnu či nosič speciální techniky, těžko hledat silnějšího a odolnějšího kandidáta!
 
spec UAZ GAZ LADA HONKER SPEC

provozováno na systému INET-CMS, vyrobil INET-SERVIS.CZ