SPECTECHNIKA

Každé odvětví průmyslu je specifické ve svých nárocích a požadavcích na používanou technologii i techniku. Některá odvětví méně, některá více. Ať už jde o výrobní linky, roboty na zpracování materiálu, anebo pojízdné stroje a vozidla, téměř vždy jde o malosériovou či zakázkovou výrobu. Především protože Československo patřilo mezi země Východního bloku, bylo mnoho této techniky právě ze Sovětského svazu, anebo dalších zemí Východního bloku. Stejně jako stoupající životní úroveň po změně režimu zapříčinila úpadek mnoha výrobců v ČR, v ostatních zemích Východního bloku se dělo to samé. I v Rusku byly závody, po jejichž zboží byla poptávka příliš malá, zrušeny, avšak v Rusku jich díky extrémně velikému vnitřnímu trhu přežilo nejvíce.

Zajišťujeme podporu pro všechny firmy či osoby, užívající východní techniky. Pokud si nevíte rady s opravami, náhradními díly či náhradou vaší stávající techniky z východu, kontaktujte nás. Stejně tak pokud potřebujete vybavit svůj úsek či podnik drahým speciálním vybavením, zeptejte se nás, jaké možnosti jsou v Rusku! V naprosté většině aplikací je vždy dostupná cenově výhodnější alternativa z východu, která navíc nepodlehla "šetřivé době" a vy za své peníze dostanete pořádný kus železa, který bude sloužit i bez nákladné údržby zajišťované, jak jinak, západní firmou. 

Díky letitým zkušenostem s nákupem a homologacemi vozidel a strojů ze zemích Východního bloku najdeme to pravé vybavení! 

News

News from AMO ZIL company in Moscow

In the product list of the ZIL company is a new attractive model ZIL-390615. It is intended primarily to the field and is ready to do different tasks - from transporting people, to the transportation of loads. 

4.11.2013

Show whole article »

GAZ Sadko - 4x4 with style

The whole world can not cover asphalt. For off-road is the GAZ-33088 Sadko, a real truck in the field.

16.7.2013

Show whole article »




 
spec UAZ GAZ LADA HONKER SPEC

powered by INET-CMS, created by INET-SERVIS.CZ