Lada Niva 2121

Díky nízké ceně a snadné opravitelnosti se východní terénní auta stávají častou volbou kompromisu mezi hračkou a pracovním strojem na chalupu či statek. Málokdo je ochoten investovat do úplně nového terénního vozu ze západu či dálného východu, aby jej následně používal pouze v zimní sezóně, při práci a při dovolených. I pokud bychom počítali nákupní cenu na úrovni ruských strojů, takto málo často používanému vozidlu uplyne záruka ještě před prvním problémem. Jakoukoli závadu tedy řešíte z vlastní kapsy! Uvažujete-li fakt, že stání bez údržby ničí vůz mnohem více, než běžné používání s údržbou, je Vám jasné, že nákup moderního terénního vozu s airbagy, kontrolou prokluzu a deseti počítači hlídajícími neschopnost řidiče pro občasné pracovní využití je holý nesmysl. Dnešní trend nízkých vstupních cen nových vozů, avšak extrémně drahé údržby a náhradních dílů dělá z jakéhokoli dnes prodávaného nového terénního auta záležitost, kterou si zkrátka pro nepravidelné či občasné využití nemůžete dovolit. Ještě že je tu sortiment poctivého železa MADE IN RUSSIA, kde poctivé hodnoty a parametry neustoupily modernímu pozlátku, které dnešní široká veřejnost vyžaduje!

volitelně lze doobjednat plastové lemy blatníků volitelně lze doobjednat plastové lemy blatníků
I takto může vypadat aktivní trávení volného času! I takto může vypadat aktivní trávení volného času!
I když Niva nikdy nebyla vojenské vozidlo, kamufláž ji sluší. I když Niva nikdy nebyla vojenské vozidlo, kamufláž ji sluší.
převzato z: www.madeinrussia.de převzato z: www.madeinrussia.de
deflektor na kapotu, nášlapy, plastový kryt sání na kapotu jsou praktické a velice oblíbené doplňky deflektor na kapotu, nášlapy, plastový kryt sání na kapotu jsou praktické a...
Niva postavená pro závody v trialu. Niva postavená pro závody v trialu.

29.3.2011

 
lada UAZ GAZ LADA HONKER SPEC

powered by INET-CMS, created by INET-SERVIS.CZ