42 Hardtop

Provedení Hardtop je nejčastější a nejoblíbenější verzí Honkera. Základem je otevřená celokovová karoserie, uložená pružnými silentbloky na tuhém žebřinovém šasi, osazeném dvěma tuhými nápravami prostřednictvím listových pér. Tato absolutně nejjednodušší a nejklasičtější koncepce ssebou nese to, co od vozu typu Honker očekáváte. Zaveze vás tam, kde ostatní auta končí, a to se vší výbavou a zavazadly!

Vozidla Honker jsou vybavena motory Andoria, které vynikají spolehlivostí i při minimální údržbě. Motor disponuje pouze nejzákladnějším elektronickým řízením, opravy a údržba jsou v porovnání s klasickými terénními vozy nenákladné a jednoduché. Hlavní pětikvaltová ručně řazená převodovka je doplněna o redukční přídavnou převodovku, možné je volit mezi permanentním pohonem všech čtyř kol, anebo pak volitelně mezi přiřaditelnou čtyřkolkou, přičemž primárně je používán pohon zadní nápravy.

Honker je auto poměrně veliké, a to i uvnitř. Po vyjmutí všech, anebo pouze některých zadních podélných lavic se tedy z Honkera může stát pojízdná dílna, vozidlo technické údržby, anebo třeba obytný offroad, samozřejmě s náležitou nástavbou.
 
honker UAZ GAZ LADA HONKER SPEC

provozováno na systému INET-CMS, vyrobil INET-SERVIS.CZ